Vagys sugadino automobilio spyną – ką daryti?

2018 03 12

Šiandien mes jau nebeįsivaizduojame savo gyvenimo be automobilio. Iš tiesų tai tampa būtinu daiktu kiekvieną mielą dieną. Automobilis suteikia tikrai daug komforto. Juk taip patogu keliauti kada nori, kur nori ir kaip nori. Smagu, kai nereikia skubėti į autobusą ar traukinį. O jeigu dar pavėluoji? Tai sukelia ypač daug nepatogumų. Viso šito galima išvengti turint nuosavą automobilį. Tokiu atveju jūs tiesiog sėdat į jį ir keliaujate kur jums reikia.

automobilių spynelių remontas ir taisymas klaipėdoje

Kaip apsaugoti automobilį nuo vagių

Tikrai yra nemažai tokių žmonių, kurie atėję prie mašinos, randa automobilį išlaužtomis durimis, išdaužtu stiklu ir apvogtą. Vagys dažniausiai nusitaiko į naujesnius automobilius arba jeigu pamato mašinoje esančius naudingus daiktus, kuriuos būtų lengva parduoti. Kaip apsisaugoti nuo vagių? Iš tiesų, nuo jų apsisaugoti sudėtinga, nes profesionalūs vagys praeina pro bet ką. Jiems bet koks užraktas – ne kliūtis. Tačiau tam tikrų prevencinių priemonių galima imtis ir bent jau atbaidyti vagis – mėgėjus. Pirmiausia, vagys turi mėgstamiausias mašinas: BMW, Audi ir Volkswagen. Jie įeina į padidintos rizikos grupę – vagiami dažniausiai. Todėl geriau rinktis kitus variantus. Stenkitės automobilyje nepalikti brangių, naudingų daiktų, ypač gerai matomoje vietoje. Vagis labiausiai traukia navigacijos prietaisai, automobilinės magnetolos, palikti telefonai, piniginės ir net rankinės.

Nakčiai geriausia mašina palikti kuo labiau apšviestoje vietoje, kur dažniau vaikšto žmonės ar parduotuvių aikštelėje, jei tokia netoliese yra. Žinoma, visų geriausias sprendimas automobilį palikti garaže, tačiau dažniausiai tai yra nepatogu.

Šiais laikais, mes pradedame vis labiau aklai pasitikėti technologijomis. Bet geriau būtų, taip nesielgti ir būtent technologijomis ir mechanizmais nepasitikėkime. Tai gi, pulteliu užrakinus automobilio duris, teisingiausia būtų dar kartelį patikrinti ar durys tikrai užsidarė, jas pabandant atidaryti. Be to, vagys kai kada naudojasi nuotoliniu užrakinimo blokatoriumi. Tada jūsų pultelis gali ir nesuveikti.

Jeigu automobilis naujesnio modelio, vertėtų pagalvoti ir įsigyti papildomas apsaugas. Pvz., vairo, pavarų svirties, paminos užraktą arba automobilyje įrengti sekimo prietaisą. Pastarasis ypač patogu, nes jeigu pavogtų automobilį, visada žinosite kurioje vietoje jis yra.

Vagys mėgsta pavogti mašinos raktelius. Juk jei turi raktelį, į automobilį patekti ir jį nuvaryti vieni juokai. Būtinai saugokite raktus, kur bebūtumėte namie ar lauke. Niekada nepalikite automobilio vieno, net kelioms sekundėms, su užvestu varikliu. Kartais tiek užtenka, kad vagis jį nuvarytų.

Jums pateikėme keletą būdų, kaip būtų galima apsaugoti savo automobilį nuo įsilaužėlių. Tačiau pasitelkus dar ir fantaziją, galima tų būdų sugalvoti daugiau. Bet faktas, toks, kad bet kokios apsaugos priemonės daugiau ar mažiau apsaugo nuo nusikaltėlių. Jeigu priemonės neapsaugo pilnai, tai bent jau prailgina įsilaužimo laiką. Tokiu atveju, vagis gali tiesiog palikti ramybėje automobilį, nes pabijos užtrukti prie jo ilgiau.

Ką daryti, jeigu vis dėlto vagys išlaužė Jūsų automobilio spynelę

Kad ir kaip būtų gaila, tačiau nuo vagystės nei vienas nesame apsaugotas. Net gi pačius vagis apvagia kiti vagys. Jei priėję prie automobilio, pamatote, jog jis yra apvogtas, pirmiausia stenkitės nusiraminti ir kviesti policiją. Jeigu vagys sugadino arba sulaužė jūsų automobilio spynelę, kvieskitė ir spynų meistrą. Kuris netrukus po iškvietimo atvyks ir apžiūrės spynas. Atvykęs specialistas išims spynelę, kurią pakeis į naują, o jūs vėl galėsite mėgautis savo automobiliu.

Spynų Meistras Klaipėdoje, padės jums pataisyti arba pasikeisti automobilio spyną. Šie meistrai taip pat užsiima ir raktų gamyba bei priprogramavimu. Todėl jei kada nors pamestumėte savo automobilio raktą arba imobilaizerį – kreipkitės čia, į Spynų Meistrą. Pasitaiko ir tokių atvejų, kai užsitrenkia automobilio durys, o raktelis lieka viduje. Tokiu atveju atliekame ir avarinį automobilių atrakinimą. Mes padėsime visiems, kuriems atsitiko bet kokia problema su automobilio durų spynelę ar raktu. Čia dirba ilgametę patirtį turintys darbuotojai, kurie suteiks aukščiausios kokybės paslaugą, operatyviai sureaguos į jūsų pagalbos šauksmą. Mums galite skambinti visada, dirbame visą parą septynias dienas per savaitę, į iškvietimus mes reaguojame greitai. Ir svarbiausia, pas mus patrauklus kainos ir kokybės santykis.