Reikalinga pagalba? +37063022255
slider-small

Avarinis automobilio atrakinimas Klaipėdoje

Nei vienas iš mūsų nėra apsaugotas nuo nesklandumų, kuriuos galime patirti kelyje. Vienas iš jų yra užsikirtusi transporto priemonės spynelė, kuri gali sutrukdyti Jūsų dienos planus, suerzinti bei apsunkinti. Kam gadinti sau nervus, kai ši problema gali būti išsprendžiama paprastai ir greitai? Į pagalbą Jums atskuba Spynų Meistras! Avarinis automobilio atrakinimas – paslauga, kurią teikiame Klaipėdoje . Jeigu atsitiko bėda – susisiekite mūsų telefonu: +370 630 22255 ir ši maža problema liks tik kaip nemalonus atsiminimas.

Jeigu Jums reikalingas avarinis mašinos atrakinimas, bet gyvenate ne Klaipėdos mieste, o rajone – Spynų Meistras taip pat padės! Mašinos atidarymas vykdomas ne tik Klaipėdoje, bet ir Juodkrantėje, Gargžduose, Nidoje, Kretingoje, Palangoje. SOS pagalba – visą parą!

Juk nebūna didelių bėdų, būna tik nepriimta pagalba.

Avarinis automobilio durų atrakinimas

Avarinis automobilio durų atrakinimas Klaipėdoje 24/7

Mūsų personalas budi visą parą, todėl reaguojame į visus iškvietimus. Nesvarbu ar tai būtų vėlus vakaras, paryčiai ar vidurdienis. Klaipėda – miestas, kuriame įkurta mūsų būstinė, todėl į vietinius iškvietimus atvykstame itin greitai. Kiek ilgiau gali tekti palaukti, jeigu avarinis mašinos durų atrakinimas reikalingas užmiestyje ar kituose Pajūrio miestuose: Palangoje, Nidoje ir pan.

Puikiai suprantame, kad sugedus spynai, svarbi reakcija ir greitas problemos sprendimo būdas. Esame patyrę meistrai, turintys daugiau kaip 10 metų patirties darbe su įvairių tipų spynomis, todėl gebame reaguoti operatyviai. Taip pat, puikiai suprantame, kad tokio pobūdžio problema gali ištikti bet kuriuo paros metu. Dėl šios priežasties budime 24 valandas, 7 dienas (įskaitant ir šventes) per savaitę. Esame bet kokia kaina pasiryžę Jums padėti!

Kodėl verta rinktis Spynų Meistrą?

Suprantame kaip kartais gali būti sudėtinga rasti tikrai gerą meistrą, kuris visus techninius darbus altiktų nepriekaištingai ir greitai. Visgi, toks yra mūsų idealas, kurio siekiame įvairiais būdais. Spynų Meistras specializuojasi avarinio atrakinimo, spynų keitimo, montavimo, remonto, automobilinių raktų gaminimo srityse. Apsibrėžta siaura sritis demonstruoja tai, kad nesiekiame aprėpti visko. Darome tai, ką išmanome geriausiai ir ką vertina mūsų klientai. Galime garantuoti, kad avarinis automobilių spynos atrakinimas Klaipėdoje – mūsų „arkliukas“. Su šiuo procesu tenka susidurti kiekvieną dieną. Išmanome mašinų spynų tipus, naudodami naujausius metodus gebame greitai atidaryti dureles nepažeidžiant spynos. Esant poreikiui, galime skubiai pakeisti sugedusią automobilio durų spyną į naują, gerai funkcionuojančią. Be kokybės ir greičio esame kompetentingi savo siūlomis žemomis kainomis.

Norite gauti išskirtinį automobilio atrakinimo kainos pasiūlymą Klaipėdoje? Susisiekite mūsų telefonu jau dabar +370 630 22255. Atvyksime, išlaisvinsime ir parūpinsime otpimaliausią kainą!

Kada reikalingas avarinis automobilio spynos atrakinimas Klaipėdoje?

Avarinis automobilio durų atidarymas reikalingas dėl skirtingų priežasčių:

  • Dėl sugedusios arba užsikirtusios durų spynelės.
  • Dėl sugedusio centrinio užrakto.
  • Kuomet mašinos užsirakina su rakteliais viduje.
  • Kai pametamas transporto priemonės raktas.*

*Jeigu gyvenate Klaipėdoje – susisiekite ir mes suteiksime efektyvias paslaugas. Negaiškite laiko, kadangi rakteliai gali būti ne tik pamesti, tačiau net ir specialiai pavogti!

Nepriklausomai nuo priežasties – durelių atrakinimas bus atliekamas taip greitai, kaip klientui reikia. Spynų Meistras specialistai puikiai supranta, kad kasdienybė be transporto priemonės yra kur kas labiau komplikuota, tad spynelių atrakinimas bus atliekamas ypač greitai, sutarus laiką su klientu.

Automobilio spynos atidarymas

Saugus automobilio atidarymas

Spynų Meistras paslaugas teikia tik tiems asmenims, kurie gali parodyti asmens dokumentą (t. y. pasą / asmens tapatybės kortelę) ar kitus transporto priemonės nuosavybės įrodymus. Gerbiame savo klientų ir visų kitų Lietuvos Respublikos piliečių saugumą, todėl užkertame kelią bet kokiems nelegaliems sukčių veiksmams.

Kaip iškviesti meistrą?

Mus galite iškviesti labai paprastai. Yra du pagrindiniai būdai: 1. iškvietimas telefonu; 2. užklausos pateikimas internetu. Iškvietimai dažniausiai užregistruojami telefonu. Tą padaryti galite paprastai paskambinę šiuo numeriu: +370 630 22255. Jeigu dėl kažkokios priežasties paskambinti negalite, išsiųskite mums laišką el. paštu: [email protected]. Į kiekvieną užklausą stengiamės reaguoti kaip įmanoma greičiau, tad patikiname, kad ilgai laukti tikrai neteks!

Avarinis automobilio atrakinimas: kaina

Kaip jau minėjome anksčiau, mūsų siūlomos paslaugų kainos yra konkurencingos. Visgi, tiksliai nurodyti automobilio atrakinimo kainą yra gan sudėtinga nematant realaus darbo. Mašinų gali būti pačių įvairiausių. Visų markių, modelių pagaminimo principai skiriasi, todėl neretu atveju ir metodas, naudojamas atrakinimui gali būti pasirenkamas skirtingas. Vienų automobilių dureles atrakinti lengviau, kitų sudėtingiau. Dėl šios priežasties, tikslią paslaugų kainą dažniausiai galime pasakyti tik atvykę į iškvietimo vietą. Atidarymo kaina nustatoma atsižvelgiant į du pagrindinius kriterijus 1. gedimo pobūdis; 2. meistro darbo laikas, reikalingas problemai išspręsti. Jeigu atrakinimo metu išsiaiškinama, kad automobilio spynelė yra pažeista nepataisomai, galime pasiūlyti spynų keitimo paslaugas. Jei spyną dar galima pataisyti, galime pasiūlyti spynų remonto paslaugas.

Automobilio raktų gamyba

Automobilio atrakinimo metu neretai paaiškėja, kad mašinos rakteliai yra sulūžę arba sugedę. Dėl šios priežasties siūlome automobilinių raktų gamybos paslaugas. Esant poreikiui, galime greitai pagaminti visiškai naujus automobilio užrakinimo / atrakinimo raktelius ir „pririšti“ juos prie transporto priemonės sistemos. Raktų programavimas, pririšimas Klaipėdoje – dar viena paslauga, kurią galime suteikti. Užsakant keletą paslaugų vienu metu, taikome akcijas / nuolaidas.

Raktų gamyba

Spynų Meistras – visokeriopa pagalba visą parą

Klaipėda yra saugus miestas, tačiau pametus raktelius svarbu kuo greičiau kreiptis į profesionalus, kad jie atrakintų mašiną ir įdėtų naują spynelę. Mašinos atrakinimo be raktų kaina varijuoja priklausomai nuo daugelio veiksnių, tačiau Spynų Meistras teikia paslaugas ypač optimaliomis kainomis, tad auto atrakinimas be raktų nebus brangi pagalba. Kadangi siūlomas ne tik avarinis mašinos atidarymas, tačiau ir naujo raktelio pagaminimas bei įdiegimas į sistemą – rekomenduojame vienu kartu užsisakyti paslaugų komplektą ir tai visumoje sumažins paslaugos kainą. Kadangi paslaugos teikiamos 24/7 – visada galite pasinaudoti ekstra paslauga. Juk pasitaiko tokių atvejų, kai į mašiną negalite patekti kai esate ne savo kieme. Tokiu atveju greitas atrakinimas yra ne galimybė, tačiau būtinybė, kuri leis Jums nusiraminti, jaustis saugiai ir toliau atlikti įprastus dienos darbus. Jeigu gyvenate Klaipėdoje – pagalba bus visada po ranka. Paslaugų kaina maža, greitis – optimalus, o kokybė – aukščiausia.

Spynų Meistras – pagalba, kai jos labiausiai reikia. Tegul avarinis mašinos atrakinimas nesukelia Jums jokių problemų, o maži nesklandumai bus sutvarkomi greitai, pigiai ir paprastai.