Reikalinga pagalba? +37063022255
slider-small

Automobilių spynelių remontas, keitimas Klaipėdoje

Reikalinga avarinė pagalba Klaipėdoje? – kreipkitės į Spynų Meistrą +37063022255. Automobilių spynelių remontas, keitimas, avarinis mašinos durų atidarymas, spynų remontas, auto raktų gamyba ir ne tik.

SOS atrakinimas bet kuriuo paros metu! Mūsų durų meistrai dirba 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę (įskaitant ir švenčių dienas). Sugedo automobilio užraktas kažkur aplink Klaipėdą? – ne bėda, nes avarinė tarnyba atvyks apžiūrėti jūsų automobilio spynos net ir užmiestyje.

Automobilio durų spynelės keitimas Klaipėdoje

Avarinis automobilio durų spynelės keitimas nedažnai gali būti sudėtingas procesas, reikalaujantis patyrusių, savo amatą puikiai išmanančių meistrų pagalbos. Sėkmingam tokios užduoties atlikimui gali reikėti specialių įrankių ir žvitrių akių, gebančių kruopštų darbą nudirbti nepriekaištingai, nepadarant papildomos žalos kitoms mašinos detalėms.

Automobilio durų spynelės remonto kaina

Automobilio durų spynelės remonto paslaugos kainą yra sudėtinga įvertinti, kadangi kiekvienas iškvietimas yra unikalus. Vienais atvejais gali kainuoti pigiau, kitais – brangiau. Viskas daugumoje priklauso nuo mašinos ir spynos tipo. Mes esame pasiryžę Jums suteikti greitą pagalbą, mūsų meistrai puikiai išmano savo darbą ir geba deramai pamatuoti atliekamų paslaugų kainą. Taigi, jeigu norite gauti individualų kainos pasiūlymą – susisiekite su mumis, kad ir dabar +37063022255!

Automobilio spynelės remontas

Avarinis auto spynų remontas – dar viena paslauga, kurią siūlo Spynų Meistras. Ilgametis darbas Klaipėdoje parodė, kad ne visi gedimai baigiasi naujos spynos įsigijimu. Nesvarbu ar vairuojate BMW, AUDI, VOLKSWAGEN ar TOYOTA, turime patirties su visų markių auto durelėmis. Kvieskite mūsų meistrus (+37063022255), atvyksime apžiūrėti užrakto, įvertinsime jo stovį ir jeigu remontas bus įmanomas – jį atliksime greitai bei kokybiškai.

Jeigu reikės – pagaminsime raktus

Palenkiate durelių rankeną ir suprantate, kad užsikirto automobilio spyna, tačiau vis tiek dedate raktą ir bandote ją atrakinti patys? Neretu atveju, streso apimti žmonės sulaužo mašinos raktelius, o tuomet automobilio spynelės remontas būna jau nebe vienintelė paslauga, kurią reikia suteikti. Esant poreikiui, Spynų Meistras užsiima ir automobilinių raktų gamyba, jų pririšimu.

Kaip atrakinti mašiną be raktelių?

Tai yra dažnas klausimas su kuriuo susiduriame ne tik internetinėje erdvėje, bet ir iškvietimų metu. Internete galima rasti daugybę mokomųjų gidų kaip atrakinti auto spynas savarankiškai. Panašu, kad tie straipsniai atstoja pirmąją pagalbą užstrigus. Dėl šios priežasties dauguma asmenų bando dureles atrakinti patys ir beveik visais atvejais dar labiau pablogina situaciją. Taip yra dėl to, nes vieno universalaus būdo kaip atrakinti visas spynas nėra. Kiekvieną automobilio modelį reikėtų vertinti kaip atskirą, individualų atvejį. Ne veltui avarinio atrakinimo paslaugas teikiantys meistrai su savimi į iškvietimą vežasi visą galybę įvairių įrankių, padedančių išspręsti kiekvieną uždavinį be papildomos žalos. Taupykite pinigus ir kvieskite Spynų Meistrą!

Kodėl verta pagalbos kreiptis į Spynų Meistrą?

Užstrigusi automobilio spynelė, pamestas raktelis, neveikianti užvedimo spyna – problemos, su kuriomis tenka susidurti dažnam vairuotojui. Jei pakliuvote į tokią nemalonią padėtį, kai negalite patekti į savo transporto priemonę, arba neveikia užvedimo spynelė – nuleiskite nemalonioms akimirkoms sugadinti jūsų dienos planų. Automobilių spynų atidaryme, taisyme ir keitime dirbame jau ne vienerius metus, per kuriuos sukaupėme didelį žinių ir praktikos bagažą, todėl operatyviai ir kokybiškai pataisysime ar pakeisime automobilio spyną ar, jei reikės, saugiai atrakinsime transporto priemonę avariniu būdu.

Avarinis automobilio durelių atidarymas ir spynelių remontas Klaipėdoje
 1. Aukščiausia kokybė. Turime sukaupę ilgametę darbo patirtį ir solidų žinių bagažą automobilinių raktų gamyboje bei automobilių spynelių taisyme, todėl galime pasiūlyti optimaliausią situacijos sprendimo būdą;
 2. Operatyvumas. Į kiekvieną gautą iškvietimą reaguojame greitai, nes puikiai suprantame, kad nė vienas nenori stoviniuoti prie automobilio, sugedus jo spynai ar užsikirtus durelėms, ir švaistyti savo laiko, kol sulauks kvalifikuotos pagalbos;
 3. Patraukli kaina. Siūlome piniginei draugišką kainos ir kokybės santykį.

Jūsų patogumui Spynų Meistras siūlo platų paslaugų asortimentą:

 • Raktų gamyba ir priprogramavimas. Jei pametėte automobilio raktelius – pagaminsime naujus pagal spyną;
 • Imobilaizerių, čipų, transponderių programavimas, „pririšimas“;
 • Avarinis automobilio signalizacijos atjungimas.
 • Automobilių spynelių remontas. Remontuojame įvairių rūšių automobilių spynas;
 • Užvedimo spynų remontas. Jei automobilis neužsiveda ne visada kaltas akumuliatorius. Patikrinsime automobilio užvedimo spynelę, esant gedimams juos pašalinsime;
 • Avarinis automobilio užvedimas.
 • Automobilinių spynų montavimas. Kokybiškai ir operatyviai montuojame įvairių tipų automobilių spynas;
 • Avarinis automobilių atrakinimas.
 • Mašinos spynelės keitimas.
 • Automobilių spynelių keitimas. Jeigu mašinos spyna sugedo nepataisomai – parinksime jums naują spyną ir ją pakeisime.
Avarinis automobilio durelių atrakinimas ir spynelių remontas Klaipėdoje