Reikalinga pagalba? +37063022255
Slider

Spynų keitimas, montavimas Klaipėdoje

Pasikeisti seną spyną rekomenduojama ne tik tada, kai pametėte raktus, tačiau ir profilaktiškai. Paprasčiausiai tai papildoma apsauga, kuri leis Jums jaustis kur kas ramesniu. Jeigu norite, kad spyna būtų pakeista kuo greičiau – siūlome susisiekti su Spynų Meistrų, kuris teikia avarines spynų keitimo paslaugas. Skambučio laukiama +37063022255, o paslaugos teikiamos Klaipėdoje, Gargžduose, Nidoje, Juodkrantėje, Palangoje, Kretingoje ir kituose Žemaitijos miestuose.

Spynų keitimas – kruopštus darbas, tačiau Spynų Meistrui tai yra vienas malonumas!

Spynų keitimas – pagalba bet kokiu atveju

Spynų Meistras pasirūpins Jūsų namais, komercinio arba pramoninio tipo pastatų, biurų bei kitų NT durimis, kurios užsikirto ir kurioms yra būtinas spynų keitimas.  Tiesa, tiek šarvo durų, tiek medinių durų spynų keitimas reikalingas ne tik užsikirtus durims, tačiau ir profilaktiškai, kadangi ilgainiui šarvuotų durų spynų širdelė dėvisi, tad norėdami jaustis ramūs, kad gyvensite saugiai – turėtumėte atlikti profilaktinį patikrinimą ir dar geriau – profilaktinį keitimą, kurį verta daryti kas kelerius metus. Suprantama, spynų keitimas turi būti paliekamas profesionalų rankose, kadangi tai – kruopštus darbas. Juolab, jeigu pasisamdysite žmogų „iš gatvės“, kuris įprastai neteikia paslaugų legaliai, niekada negalėsite būti tikri, kad jis nepasidarys rakto kopijos ir ja nepasinaudos. Štai todėl spynų keitimas turi būti paliekamas profesionalams, kurie ne tik puikiai išmano savo darbą, tačiau taip pat teikia garantijas bei atsako už paslaugas, kurias suteikia.

Spynų Meistras – geriausias pasirinkimas

Klaipėda turi puikius savo sferos profesionalus, kurie suteiks aukščiausio lygio paslaugas ir garantuos, kad kartą pakeistos spynos tarnautų ilgai. Teikiamos tiek medinių, tiek šarvuotų durų spynos keitimo paslaugos. Papildomas privalumas, kad spynų keitimas galimas ir ekstra atveju, tad jeigu užsikirtote ir norite kuo greičiau problemą išspręsti – spynos keitimo paslaugos siūlomos visą parą, 24/7.  Į SOS šauksmą Spynų Meistrams tenka atsiliepti gana dažnai, tad jų patirtis padės ne tik greitai pasiekti probleminę vietą, tačiau taip pat ir labai greitai sutvarkyti problemas su kuriomis susidūrė žmonės. Juk kai nepavyksta išeiti iš namų arba į juos įeiti – kasdienybė tampa komplikuota, tad norisi, kad ji kuo greičiau būtų sutvarkyta. Štai tuomet spynų montavimas atliekamas pagal kiekvieno asmens poreikius pradedant atvykimo laiku, paslaugų kaina bei konsultacijomis, kurios padeda geriau rūpintis spynomis ir taip apsaugoti jas nuo dažno keitimo.

Spynų montavimas – Spynų Meistras kasdienybė, tad siūlome pasitikėti tais, kurie pasiruošę pasirūpinti Jumis. Šarvuotų durų spynos keitimas, kaip ir paprastų medinių, savo kaina dažniausiai džiugina, kadangi ji atitinka šiuolaikinio, skubančio žmogaus poreikius. Durims permontuojamos spynos taip pat yra geriausios kokybės, kadangi Spynų Meistras bendradarbiauja tik su pačiais geriausiais spynų gamintojais, kurie siūlo aukščiausios kokybės prekes.