Reikalinga pagalba? +37063022255
slider-small

Spynų keitimas, remontas, montavimas Klaipėdoje

Sugedo šarvuotų, kodinių ar kitokio tipo durų spyna ir reikalingas jos keitimas į naują? O galbūt užstrigęs užraktas įkalino namuose, tad praverstų jo atrakinimas? Galime ištiesti pagalbos ranką! Esame patikimi, patyrę ir atsakingi meistrai, teikiantys šias ir kitas paslaugas Klaipėdoje (ir jos rajone) visą parą: spynų keitimas, atrakinimas, spynų remontas ar montavimas. Iškilus avarinei bėdai, paskambinkite mums telefonu: +370 630 22255. Užtikriname, kad pokalbis truks vos minutę ar kelias, o meistras į iškvietimo vietą iškeliaus iškart, tik gavęs iškvietimą. Spynų keitimas, atrakinimas, remontas ir montavimas vykdomas šiuose Lietuvos miestuose (bei aplink juos): Klaipėda, Gargždai, Nida, Juodkrantė, Palanga, Kretinga. Teikiamų avarinių paslaugų kainos žemos, tačiau darbo kokybė aukšta, tad kvieskite Spynų Meistrą!

saugi ir kokybiška durų spyna padidintai namų apsaugai - Spynų Meistras Klaipėdoje

Spynų remontas Klaipėdoje – kai nesinori pirkti naujos!

Geros spynos kaina kartais gali priblokšti. Jeigu rinkdamiesi namų durų „sargą“ stengiatės išsiversti pigiau, gali tekti nusivilti. Pigi spyna greitai genda, yra nepatikima ir neužtikrinanti saugumo. Vis dėlto, pasitaiko ir tokių atvejų, kai geras ir brangus daiktas paveda dėl gamyklinio broko ar kitų sąlygų. Niekas nenori išmesti pinigų į balą, todėl visai nekeista, kad pastaruoju metu spynų remontas susilaukia gan didelės paklausos. Ir išties, tokio pobūdžio paslauga gali praversti ir padėti sutaupyti. Durų spynų remontas Klaipėdoje – mūsų „arkliukas“, kurį atliekame jau ne vienerius metus. Mes patyrę meistrai, tad sugebame greitai identifikuoti gedimą ir atlikti atnaujinimą. Jeigu matysime, kad spynos remontuoti neapsimokės – pranešime ir suteiksime naudingų patarimų naujo namų durų „sargo“ įsigijimui. Taigi, jeigu Jums reikalingas spynos remontas Klaipėdoje, susisiekite, nes dirbame visą parą.

Kalbant apie spynų remonto kainą, galime pasakyti, kad viskas priklauso nuo kelių faktorių: 1. gedimo pobūdžio; 2. spynos tipo; 3. specialisto laiko, reikalingo gedimams pašalinti. Visus šiuos tris aspektus įvertinus, nustatoma spynų remonto kaina.

Užsikirto namų durų spyna - kvieskite Spynų Meistrą

Spynų keitimas Klaipėdoje – pagalba bet kokiu atveju

Spynų Meistras pasirūpins Jūsų namais, komercinio arba pramoninio tipo pastatų, biurų bei kitų NT durimis, kurios užsikirto ir kurioms yra būtinas durų spynų keitimas. Tiesa, tiek medinių durų, tiek šarvuotų durų spynų keitimas Klaipėdoje reikalingas ne tik užsikirtus durims, tačiau ir profilaktiškai, kadangi ilgainiui šarvuotų durų spynų širdelė dėvisi, tad norėdami jaustis ramūs, kad gyvensite saugiai – turėtumėte atlikti profilaktinį patikrinimą ir dar geriau – profilaktinį keitimą, kurį verta daryti kas kelerius metus. Suprantama, šarvo durų spynų keitimas turi būti paliekamas profesionalų rankose, kadangi tai – kruopštus darbas. Juolab, jeigu pasisamdysite žmogų „iš gatvės“, kuris įprastai neteikia paslaugų legaliai, niekada negalėsite būti tikri, kad jis nepasidarys rakto kopijos ir ja nepasinaudos. Štai todėl durų spynų keitimas turi būti paliekamas profesionalams, kurie ne tik puikiai išmano savo darbą, tačiau taip pat teikia garantijas bei atsako už paslaugas, kurias suteikia.

Durų spynos keitimo kaina Klaipėdoje nėra aukšta. Visgi, kiekvienas iškvietimas yra unikalus, tad negalime pateikti fiksuoto darbų kainų sąrašo. Visos spynos keitimas gali kainuoti daugiau, spynos širdelės keitimas – mažiau. Norėdami gauti individualų pasiūlymą, susisiekite mūsų telefonu. Atvyksime, pamatuosime bendrą darbų kainą ir pagelbėsime!

Durų spyna su papildoma apsaugine plokštele - Spynų Meistras Klaipėdoje

Avarinis spynų atrakinimas – kuomet užsitrenkia durys

Skubate į darbą, išbėgate iš namų, užtrenkiate duris ir tik vėliau suvokiate, jog išėjote be raktų? Spyna jau užsifiksavo, tad į vidų pateksite nebent pro langą arba, galite kviesti Spynų Meistrą. Avarinis spynų atrakinimas Klaipėdoje suteikiamas tada, kai to labiausiai reikia. Skambinkite mūsų telefonu bet kuriuo metu, kai reikalingas bet kokių spynų, durų atrakinimas. Suprantame, kad kartais spynos užstringa visai netikėtose vietose, kad ir patalpose, turinčiose mažai erdvės. Trūkstant oro gali ištikti panikos priepuolis ar kito pobūdžio diskomfortas. Jei prisireikė spynų atrakinimo paslaugų – kvieskite mus, nes mes sureaguosime greitai ir Jus išlaisvinsime.

Spynų montavimas – padarysime tai už Jus

Nusipirkote naują spyną, bet nežinote kaip ją įstatyti? Galbūt žinote, bet norite, kad tai už Jus padarytų profesionalai, tikrai kokybiškai? Jokia problema, spynų montavimas yra dar vienas darbas, kurį galime atlikti. Kadangi tai yra mūsų kasdieninė duona, žinome kaip tinkamai sumontuoti spyną į duris, kad ji tarnautų ilgai ir be problemų. Jums padėsime netgi tuomet, kai reikalingas kodinių durų spynų montavimas.

dažniausiai pasitaikančios durų spynos gedimo priežastys

Spynų Meistras – geriausias pasirinkimas

Klaipėda turi puikius savo sferos profesionalus, kurie suteiks aukščiausio lygio paslaugas ir garantuos, kad kartą pakeistos spynos tarnautų ilgai. Teikiamos tiek medinių, tiek šarvuotų durų spynos keitimo paslaugos. Papildomas privalumas, kad durų spynų keitimas galimas ir ekstra atveju, tad jeigu užsikirtote ir norite kuo greičiau problemą išspręsti – spynos keitimo paslaugos siūlomos visą parą, 24/7. Į SOS šauksmą Spynų Meistrams tenka atsiliepti gana dažnai, tad jų patirtis padės ne tik greitai pasiekti probleminę vietą, tačiau taip pat ir labai greitai sutvarkyti problemas su kuriomis susidūrė žmonės. Juk kai nepavyksta išeiti iš namų arba į juos įeiti – kasdienybė tampa komplikuota, tad norisi, kad ji kuo greičiau būtų sutvarkyta. Štai tuomet spynų montavimas atliekamas pagal kiekvieno asmens poreikius pradedant atvykimo laiku, paslaugų kaina bei konsultacijomis, kurios padeda geriau rūpintis spynomis ir taip apsaugoti jas nuo dažno keitimo.

Spynų montavimas – Spynų Meistras kasdienybė, tad siūlome pasitikėti tais, kurie pasiruošę pasirūpinti Jumis. Šarvuotų durų spynos keitimas, kaip ir paprastų medinių, savo kaina dažniausiai džiugina, kadangi ji atitinka šiuolaikinio, skubančio žmogaus poreikius. Durims permontuojamos spynos taip pat yra geriausios kokybės, kadangi Spynų Meistras bendradarbiauja tik su pačiais geriausiais spynų gamintojais, kurie siūlo aukščiausios kokybės prekes.

Spynų keitimas – profilaktinė praktika

Pasikeisti seną spyną rekomenduojama ne tik tada, kai pametėte raktus, tačiau ir profilaktiškai. Paprasčiausiai tai papildoma apsauga, kuri leis Jums jaustis kur kas ramesniu. Jeigu norite, kad spyna būtų pakeista kuo greičiau – siūlome susisiekti su Spynų Meistrų, kuris teikia avarines spynų keitimo paslaugas. Skambučio laukiama +370 630 22255, o paslaugos teikiamos Klaipėdoje, Gargžduose, Nidoje, Juodkrantėje, Palangoje, Kretingoje ir kituose Žemaitijos miestuose.