Reikalinga pagalba? +37063022255
slider-small

Imobilaizerio, čipų, transponderių pririšimas Klaipėdoje

Daugelyje transporto priemonių, kurios yra pagamintos nuo 1995-ųjų metų, yra įdiegtos specialios imobilaizerio sistemos. Jos įmontuojamos raktuose ir jeigu čipas neautorizuoja rakto – mašina neužsives. Nors gaminamos labai kokybiškos technologijos, tačiau ir jos kartais genda. Tokiu atveju arba tenka gyventi be mašinos, arba… kreiptis į profesionalus, kurie garantuoja efektyvų imobilaizerio, čipų, transponderių pririšimą. Spynų Meistras – pagalba visą parą, tada, kai jos labiausiai reikia. Susisiekite: +37063022255. Paslaugos siūlomos Klaipėdoje, Gargžduose, Nidoje, Juodkrantėje, Palangoje ir Kretingoje.

Auto raktai ir skirtingos galimybės

Imobilaizeris – auto raktas, kuris turi elektroninį kodą. Šie raktai padeda greitai, be jokio vargo ir vos vieno mygtuko paspaudimu atrakinti savo transporto priemonę. Taip pat raktai garantuoja papildomą saugumą ir tai lemia jų populiarumą. Tiesa, net ir geriausia technika genda. Į pagalbą Jums atskuba Spynų Meistras, kurio paslaugų spektras apima:

  • Imobilaizerio pririšimas;
  • Čipų pririšimas;
  • Signalizacijos atjungimas.

Imobilaizerio pririšimas dažniausiai reikalingas, kai dėl techninės klaidos raktas užsiblokuoja ir savininkas nebegali atrakinti mašinos. Paslaugos kaina – nedidelė ir varijuoja priklausomai nuo problemos masto. Vis dažniau reikalingas ir automobilio signalizacijos atjungimas, kurio poreikis suintensyvėjo su vis modernesnėmis transporto priemonėmis. Dažniausiai signalizacijos atjungimas reikalingas dėl sistemos klaidos, tad problema sutvarkoma greitai. Galiausiai, čipų pririšimas. Programavimas žinių reikalaujantis darbas, tad palikę raktus Spynų Meistras rankose – atgausite juos puikiai veikiančius.

Transporto priemonės apsaugos

Klausiate, o kam tiek modernių sistemų, kai jos genda?  Įrangos programavimas kelia ne tik mažus rūpestėlius, kuriuos Spynų Meistras gali greitai sutvarkyti, tačiau taip pat ir papildomą saugumą. Statistika atskleidžia, kad transponderių pririšimas padėjo ženkliai sumažinti vagysčių skaičių (fiksuojamas net iki 40 % sumažėjimas). Tokiu atveju kartais reikalingas avarinis automobilio signalizacijos atjungimas tampa maža smulkmena, kuri greitai išsprendžiama su profesionalais.

Jeigu Jums reikalingas imobilaizerio, čipų, transponderių pririšimas – kreipkitės į pačius geriausius, kurie pasirūpins, kad visada galėtumėte važiuoti su savo transporto priemone be jokio vargo.