Reikalinga pagalba? +37063022255
slider-small

Raktų programavimas, pririšimas Klaipėdoje

Kad ir kaip norisi “prisirišti” transporto priemonę prie savęs, kad ji visada būtų po ranka, kartais prisirišimas sukelia labai daug problemų, kurias gali susitvarkyti tik specialistas. Spynų Meistras pasirūpins Jūsų transporto priemonės raktelio pririšimu ir tokiu atveju, kai “pabėgo” imobilaizeris, kai sugedo rakto elektronika. Padėsime ir visais kitais kitais atvejais, kurie priimami SOS būdu visą parą.

Paslaugos teikiamos Klaipėdoje, Palangoje, Nidoje, Kretingoje, Gargžduose ir Juodkrantėje, tad jeigu reikalingas raktų programavimas – susisiekite: +37063022255.

Automobilių raktų pririšimas Klaipėdoje 

Automovilių raktelių programavimas be profesionalo pagalbos nebus niekaip atliekamas, tad jeigu norite kokybės, kurios kaina nėra didelė – tokiu atveju Spynų Meistras išties Jums pagalbos ranką, kuria pasinaudoti gali kiekvienas. Automobilių raktų pririšimas labai kruopštus ir atsakingas darbas, kadangi net ir mažiausios klaidos gali trukdyti sistemai puikiai veikti.

Mašinų raktų programavimas gali būti atliekamas bet kokioms transporto priemonėms, tad jeigu Jums reikalinga ši paslauga – susisiekite su Spynų Meistru ir įsitikinkite paslaugų kokybe! Teikiame rakto pririšimo (prie centrinio) paslaugas visų markių automobiliams:

 • BMW rakto pririšimas;
 • Ford rakto pririšimas;
 • Volkswagen rakto pririšimas;
 • Opel rakto pririšimas;
 • Audi rakto pririšimas;
 • Toyora rakto pririšimas;
 • Nissan rakto pririšimas;
 • Renault rakto pririšimas;
 • Mazda raktų pririšimas.

Automobilių raktelių programavimas atliekamas pagal:

 • Pagal turimo rakto pavyzdį.
 • Pagal rakto kodo pavyzdį.
 • Pagal auto spynos pavyzdį.

Automovilių raktelių programavimas – būtinas

Rakto pririšimas prie imobilaizerio yra būtinas, kadangi tai pati geriausia transporto priemonės apsauga. Tik tinkamas automobilių raktų pririšimas gali garantuoti aukščiausio lygio saugumą. Ir nors gamintojai stengiasi kurti vis aukštesnės kokybės raktelius, kurie genda retai, tačiau, visgi, gedimų pasitaiko. Tokiu atveju Spynų Meistras padės juos išspręsti, o Jūs – vėl sėkmingai naudositės savo transporto priemone.

Rakto pririšimo prie imobilaizerio kaina varijuoja priklausomai nuo kelių pagrindinių veiksnių. Pirmiausia – markė, kadangi Volvo pultelio pririšimas dažnai kainuoja pigiau nei Audi ar BMW. Taip pat, laiko tarpas, per kurį reikia atlikti paslaugas. Jeigu Jums reikalinga skubi pagalba – susisiekite, Spynų Meistras Jums padės. Vertėtų atkreipti daugiau dėmesio ir į tai ar Jums nereikalingos papildomos paslaugos, pavyzdžiui, naujas automobilio raktelio pagaminimas. Bet kuriuo atveju, susisiekus su Spynų Meistras specialistais gausite ne tik išsamius kainoraščius, tačiau ir atsakymus į Jums aktualus klausimus.

Jeigu norite, kad Volvo raktas visada būtų po ranka – siūlome pasidaryti atsarginę kopiją. Tokiu atveju pametus – turėsite pakaitinį, kol dar vienas bus pagamintas pagal esamą ir pririšamas prie centrinio.

Audi rakto pririšimas prie imobilaizerio, kaip ir kitų markių mašinų – greitas būdas susitvarkyti su mini gedimais ir vėl sėkmingai naudotis auto. Klaipėda – ramus kraštas, tačiau papildoma apsauga – niekada nepakenks. Galiausiai, automobilinių raktų programavimas atliekamas greitai ir pigiai, tad klientas visada laimi!