Reikalinga pagalba? +37063022255
slider-small

Užvedimo spynelės remontas, keitimas Klaipėdoje

Ar sunkiai galite įsivaizduoti savo kasdienybę be transporto priemonės ir jai sugedus, atrodo, kad apima panika? Panikuoti tikrai nereikia, kadangi sugedus transporto priemonės užvedimo spynelei – Spynų Meistras padės šią problemą išspręsti ir palinkės Jums sėkmingo tolimesnio kelio. Jeigu norite jaustis saugiai – įsirašykite Spynų Meistro telefono numerį į kontaktus +37063022255 ir atsitikus problemai neteks ilgai laukti, kol šis mažas nesklandumas bus sutvarkytas.

Spynų Meistras dirba ne tik Klaipėdoje

Automobilio užvedimo spynelės remontas atliekamas Klaipėdoje, Palangoje, Nidoje, Kretingoje, Gargžduose, Juodkrantėje bei kituose Žemaitijos miestuose visą parą, tad susisiekite, kad kelias nebūtų dulkėtas!

Užvedimo spynelės gedimo priežastys

Automobilio užvedimo spynelės gali sugesti dėl labai įvairių priežasčių: dėl pačios sistemos kaltės, dėl prasto rakto, kuris gali nulūžti, taip pat, keitimas būtinas kai auto raktas yra pametamas arba pavogtas. Pavogimo atveju spyna turi būti keičiama kuo greičiau, tikėtina, kad kitą dieną kieme galite neberasti ir mašinos. Tokiu atveju kreipkitės į SOS pagalbą,  o kadangi spynos keitimas siūlomas 24/7, jos sulauksite bet kada, kai tik atsiras toks poreikis.

Kiek kainuoja užvedimo spynelės remontas?

Mašinos užvedimo spynelės remontas – labai kruopštus darbas, reikalaujantis išskirtinių sugebėjimų, tad jį rekomenduojama patikėti specialistams. Užvedimo spynos keitimo ar remonto kaina gali skirtis priklausomai nuo transporto priemonės ir gedimo pobūdžio. Domina kaina? – kreipkitės į Spynų Meistrą. Mes įvertinsime situaciją ir pateiksime individualų kainos pasiūlymą.

Bandydami sutvarkyti spynelę patys, galite ne tik neišspręsti problemos, tačiau padaryti ją dar didesne. Tokiu atveju keitimo kaina gali dar labiau išaugti, kadangi teks išspręsti ir auto savininko arba blogo keitėjo sukeltas problemas. Tad net ir būdamas labai kruopštus, užvedimo spynelės keitimas nereikalauja daug laiko. Žinoma, tokiu atveju, kai darbus atlieka specialistai. Suteikiamos paslaugos ne tik konkrečiu metu, tačiau ir labai greitai, kad po sutvarkymo auto savininkai galėtų sėkmingai važiuoti jiems įprastu maršrutu.

Kiek kainuoja paslaugos? Spynų Meistras paslaugos teikiamos konkurencingomis kainomis, kurios varijuoja priklausomai nuo daugelio veiksnių. Kuo gedimas sudėtingesnis – tuo kaina bus didesnė, tačiau kiekvienu atveju užvedimo spynelės keitimas atliekamas Spynų Meistrų – pigiau nei gali pasiūlyti konkurentai, tad rinkitės kokybę, kuri nėra labai brangi ir kuri Jums bus suteikta ypač greitai.