Reikalinga pagalba? +37063022255
slider-small

Spynų taisymas Klaipėdoje

Spynų taisymas – sudėtingas procesas, kurį norint atlikti teisingai prireiks ne tik kantrybės, bet ir specialių žinių. Norėdami pasikeisti arba susiremontuoti spyną, turėtumėte turėti ne tik spynų remontui reikalingus įrankius, bet ir suprasti spynos struktūrą, spynos tipą (kurių yra daug įvairių ir gana skirtingų) ir išmanyti, kokio remonto varianto Jums reikės imtis.

Kada ir kodėl spynos sugenda?

Nesvarbu, kokio tipo bebūtų – spyna pirmiausia yra tiesiog mechanizmas. O visi mechanizmai, ypač tie, kurie naudojami kasdien, anksčiau ar vėliau nusidėvi. Nusidėvėjęs spynos mechanizmas sugesti gali daug greičiau ir lengviau. Spynos nusidėvėjimą arba sugedimą gali įtakoti šie veiksniai:

  • Spyną įmontavo ne profesionalas;
  • Spyna buvo eksploatuojama neteisingai;
  • Nebuvo laikytasi mechanizmo priežiūros taisyklių;
  • Senoji spyna buvo nekokybiška, prastos firmos;
  • Buvo atliktas avarinis atrakinimas;
  • Buvo įsilaužta;
  • Spyną remontavo ne kvalifikuotas meistras, spynos remontas atliktas nekokybiškai;
  • Spynos nusidėvėjimą įtakojo dažnas mechaninis poveikis, temperatūros šuoliai;
  • Spyna (arba, kas pasitaiko ypač dažnai – durų rankena) buvo naudojama ne pagal paskirtį, pavyzdžiui – vietoje pakabos;
  • Spyna tiesiog paseno.

Spynų taisymas Klaipėdoje

Seifo spynų remontas ir keitimas Klaipėdoje, Palangoje, Nidoje, Kretingoje, gargžduose
Spynų remontas, keitimas ir montavimas Klaipėda, Gargždai, Palanga, Nida, Kretinga

Jeigu Jums reikalingas spynos remontas, keitimas arba montavimas – kreipkitės į Spynų Meistrą. Mūsų specialistas dirba visą parą, tad, ištikus bėdai, į vietą atvyks pačiu laiku. Spynų Meistras ne tik atliks reikalingus taisymo darbus, bet taip pat Jus pakonsultuos, kokia procedūra reikalinga, supažindins Jus su skirtingais spynų bei jų mechanizmų tipais, padės išsirinkti naują spyną ir papasakos, kaip teisingai ją eksploatuoti bei prižiūrėti. Pačiam gali būti sunku nustatyti, ar spyna sugedo visiškai ir reikės ją keisti į naują, ar užteks tiesiog atlikti senos spynos remontą. Dėl to geriausia ne bandyti spyną ardyti ir spręsti problemą pačiam, bet kreiptis į kvalifikuotą profesionalą ir būti užtikrintam, kad darbas bus atliktas tikrai kokybiškai ir gerai. Negana to – spynos taisymo darbams išsikvietę profesionalą – sutaupysite savo brangų laiką bei nemažai nervų, kurių gali prireikti ėmusis darbo pačiam. Spynų taisymas – kruopštus ir sudėtingas procesas, tad ėmęsi jo patys galite tik dar labiau pabloginti situaciją.

Tad jeigu gyvenate Klaipėdoje arba Klaipėdos apskrityje (Palangoje, Nidoje, Kretingoje, Gargžduose…) ir sugedo Jūsų durų, automobilio durelių, seifo ar kitokia spyna – kreipkitės į Spynų Meistrą!
Spynų Meistro iškvietimas į vietą visą parą telefonu: +370 630 22255