Nulūžo raktas – ką daryti?

2018 12 09

Spynų atidarymas Klaipėda

Avarinis spynų atidarymas Klaipėdoje, ar kitame mieste – tai tokia paslauga, kurią galima rasti praktiškai kiekviename mieste. Šios įmonės yra pasirengusios padėti visiems, kuriems sugedo durų spyna, prarado ar sugadino raktą. Tokius meistrus labai paprasta rasti internete, tiesiog į paieškos svetainę reikia įvesti „spynų atidarymas Klaipėdoje“ arba kitame mieste, tuomet išsirenkamas, kuris patinka.

Paprastai šių bendrovių specialistai greitai reaguoja ir susidoroja su bet kokiomis spynomis. Jei reikia, gali nedelsdami suremontuoti arba pakeisti spyną, taip pat pagaminti raktų kopijas. Meistrai, teikiantys paslaugą „spynų atidarymas Klaipėdoje“, darbus atlieka ne tik greitai, bet ir kokybiškai, todėl klientai gali sutaupyti savo laiką ir nervus.

Jei durų užraktas nėra labai sudėtingas ir esate įsitikinę savo sugebėjimais, galite pabandyti atidaryti patys. Tačiau optimaliausia, kai spynų atidarymas yra patikėtas meistrams.

 

Kaip ištraukti raktą, jei jis nulūžo ir liko spynoje?

spynu atidarymas klaipedoje

Pasitaiko, kai raktas nulūžta ir lieka spynoje. Tai itin nemaloni situacija, kuri dažniausiai pasitaiko nusidėvėjusioms cilindrinėms spynoms. Taip nutikus nereikėtų labai nerimauti, o vertėtų pirmiausia išbandyti keletą metodų. Išsprendus šią problemą spynų atidarymas bus itin paprastas. Keletas patarimų:

  • Visų pirma, spynų atidarymas galimas ir su nulūžusiu raktu. Norėdami tai padaryti, visą raktą įdėkite į spyną, paimkite nagų dildę ar panašų įrankį ir pabandykite jį pasukti. Tikėtina, kad spyna bus atidaryta.
  • Jei raktas sulaužytas taip, kad jo dalis yra išsikišusi iš spynos, jums pasisekė. Tokiu atveju, tereikia replėmis suimti rakto dalį ir švelniai ištraukti rakto likučius. O jeigu replėmis pasuktumėte raktą, įmanomas spynų atidarymas.
  • Jeigu nei vienas aukščiau minėtų būdų neveikia, tuomet galima pabandyti dantytų strypeliu ištraukti raktą. Jį reikėtų įdėti dantimis į viršų po raktu (kad dėlionės principu ištraukti). Kai strypelio daugiau nebeina įkišti, jį reikėtų šiek tiek pasukti, kad užkabintų raktą ir atsargiai ištraukti.
  • Dar vienas variantas – rakto likučius ištraukti, jį suklijuojant. Nulūžusi raktą reikėtų patepti metalo klijais ir priklijuoti su spynoje likusia dalimi. Šiek tiek palaukite, kol klijai išdžius ir tuomet pabandykite lėtai jį ištraukti. Galimas spynų atidarymas, jeigu raktą pasuksite. Tikėtina, kad duris atidarysite.

Optimaliausia kreiptis į specialistus

Žinoma, spynų atidarymas galimas ir savomis rankomis, juk visada galima spyną ir išlaužti. Tačiau neturint tam įgūdžių bei žinių, užtruksite gerokai ilgiau, o vėliau gali kainuoti brangiau bandant ištaisyti kilusias problemas.

Tačiau, jeigu norite sutaupyti savo laiką, galite iš karto kreiptis į Spynų Meistrus Klaipėdos apskrityje: Palangoje, Nidoje, Gardžduose, Klaipėdoje. Jie yra pasiruošę padėti bet kuriuo paros metu, visą savaitę. Kiekvienas supranta, kad skubus spynų atidarymas Klaipėdoje, ar kitame mieste, yra labai svarbus, todėl paslauga atliekama kaip įmanoma greičiau. Ir visai nesvarbu, ar tai Jūsų namo, buto įėjimo ar biuro durys. Tai gali būti net ir garažo bei seifo durys – medinės, plastikinės ar net metalinės. Kiekvienas atvejis yra unikalus ir individualus.