Kokie spynų atrakinimo būdai yra lengviausi vagims?

2018 12 15

Spynų atrakinimas Klaipėda

Profesionaliems vagims bet kokių spynų atrakinimas Klaipėdoje, ar kitame mieste, nėra itin sunki užduotis. Jei jie nusižiūrėjo jūsų butą ar namą, tikėtina, jog sunkiai pavyks jį apsaugoti. Profesionalūs vagys greitai perpranta naujausius mechanizmus ir apsaugas. Neretai pasitaiko ir tokių atvejų, kai vagys įsibrauna į namus, juose esant šeimininkams. Spynų atrakinimas Klaipėdoje, Vilniuje ar kitame mieste – jiems kasdienybė. Todėl be didelio vargo sugeba duris atrakinti taip tyliai ir greitai, jog nei vienas iš aplinkinių kaimynų neišgirsta.

Pirmiausia reikia suprasti, kad vagys tikrai labai gerai išstudijuoja durų struktūrą. Manoma, kad jie nusiperka naujausius modelius, padaro jų pjūvį ir gerai išstudijuoja visą mechanizmą. Tokia mintis gali kilti dėl paprasto fakto, jog profesionalūs vagys dirba labai kruopščiai ir tiksliai. Centimetras į centimetrą atlieka gręžimą, kad tik nekliūdyti, pvz., kietmetalio traukės ar kitos apsaugos. Štai kodėl profesionaliems vagims spynų atrakinimas tampa gana nesudėtingu darbu.

Kokiais būdais vagys įsilaužia į mūsų namus?

Taigi, koks spynų atrakinimas įsilaužėliams yra patogiausias ir lengviausias. Aptarkime keletą jų:

  • Turbūt vienas iš patogiausių – tai spynų atrakinimas naudojant mažų apsukų grąžtus. Jų privalumas tas, kad gręžia labai tyliai, todėl net smalsiausia kaimynė nieko neišgirs, net gi, nakties metu. Išstudijavus durų struktūrą, galima pragręžti tiksliai tuos taškus, kuriuose susijungia atrakinimo traukės. Būtent tokiu būdu lengvai apeinama kietmetalio apsauga. Paprastai, šie taškai yra maždaug 3 – 5 cm nuo spynos šerdies. Na, o toliau lengviausia dalis – tiesiog atsuktuvu prasukti krumpliaračius.

Toks spynų atrakinimas Klaipėdoje, ar kitame mieste, vagims itin patogus ypač daugiabučiuose. Juk tuomet labai svarbu dirbti greitai ir tyliai, nesukeliant įtarimo.

  • Jeigu svarstote kokią spyną pasirinkti – tai europietiško tipo spynų geriausia vengti. Tokių spynų atrakinimas vagims labiausiai patinka, nes lengviausia susidoroti. Tokią durų spyną itin lengva sulaužyti, kai žinoma kur, ką palenkti ar pasukti. Todėl specialistai pataria vengti tokio tipo spynų.
  • Vagys yra puikiai įvaldę darbą ir su visrakčiu. Šis įrankis jiems padeda įveikti daugelį spynų. Visraktis vienas populiariausių įrankių vagims, kurio pagalba spynų atrakinimas yra lengva užduotis.
  • Kai įsibrovėliai iš tiesų nori patekti į būstą, gali pasinaudoti ir laužtuvo pagalba. Žinoma, toks durų atrakinimas, nėra labai geras ar patogus. Pirmiausia, dėl to, kad sukelia daug triukšmo. O jo norisi kaip tik, kuo mažiau. Tačiau, laužtuvu retai naudojamasi, kai siekiama įsilaužti per plastikines duris, kurios turi dar ir metalinius sutvirtinimus.

Kaip apsisaugoti nuo vagių?

Verta nepamiršti, jog kuo daugiau durys turi užraktų – tuo sudėtingesnis spynų atrakinimas vagims. Geriausia, jeigu yra bent du – plokštelinis ir cilindrinis. Papildomai įmontuota durų sklendė – dar labiau garantuos turto apsaugą.

Kad apsisaugoti nuo įsilaužėlių, geriausia būtų pasikonsultuoti su Spynų Meistrais Klaipėdos apskrityje: Kretingoje, Gargžduose, Klaipėdoje. Jie gali patarti, kaip papildomai sustiprinti apsaugą, kad spynų atrakinimas Klaipėdoje, ar kitame mieste, būtų sunki užduotis. Meistras gali pakonsultuoti kokia spyna yra patikimiausia, kurių gera kokybė, o kurių prasta. Prisiminkime, jei norime, kad turtas būtų garantuotai saugus, būtina konsultuotis su specialistu, nes tik jie geriausiai gali patarti, ką daryti.