Kada būtinas spynų keitimas?

2018 12 20

spynų keitimas Klaipėda

Spynų keitimas Klaipėdoje, tai paslauga, kuria pasinaudoti tikrai netenka dažnai, tačiau yra momentų kada būtina. Spynų keitimas Klaipėdoje, ar kitame mieste, yra reikalingas tuomet, kai užrakto sistema yra sulaužyta arba užsikimšusi. Jeigu raktas įdėtas ir jis nesisuka ar girdimas keistas garsas, specialistas gali greitai įvertinti problemą ir pasakys, ką reikėtų daryti ir kiek tai gali kainuoti. Ne visada būtinas visų spynų keitimas, kai kada reikia pakeisti cilindrinį mechanizmą, suremontuoti ir pan. Visada reikia teisingai įvertinti situaciją, ar tikrai būtinas spynų keitimas.

Spynų keitimas, kai prarasti arba pavogti raktai

 • Patikimiausia, ką galite atlikti, tai durų spynų keitimas panašiomis ir patikimesnėmis.
 • Jeigu spynų keitimas nėra tai, ko reikia jums, galima tiesiog pakeisti šerdį.

Nesvarbu kokį variantą pasirinktumėte, svarbu šį darbą patikėti specialistams, kurie žino, kaip taisyklingai reikia pakeisti spyną. Meistrams spynų keitimas Klaipėdoje, ar kitame mieste, yra kasdienis darbas, kurį jie atlieka greitai ir kokybiškai.

Ką daryti, jeigu būstas buvo apiplėštas, o durys išlaužtos?

Turbūt tai viena iš pačių nemaloniausių situacijų, kai grįžti namo, o ten – atviros išlaužtos durys. Tokiu momentu reikėtų nepanikuoti, pasinaudoti keliais patarimais:

 • Jeigu būsto durys tvarkingos ir jų keisti nebūtina, tai spynų keitimas tiesiog privalomas. Akivaizdu, kad ši spyna yra nesaugi, o įsilaužimo metu garantuotai ir sugadinta. Kreipiantis į spynų meistrus, nereikės rūpintis kokią spyną dėti, jie patars ir pasiūlys priimtiniausią variantą. Specialistai turi pakankamai įgūdžių ir žinių, apie tai, kas yra spynų keitimas bei kaip tai atliekama. Tad, darbas bus atliktas greitai ir profesionaliai.
 • Vertėtų pagalvoti apie papildomus apsaugos elementus. Kas yra patikimiausia, labiausiai apsunkina vagių įsilaužimo galimybes – taip pat gali patarti specialistai.
 • Signalizacijos pajungimas, taip pat viena iš galimybių, kuri gali padėti išvengti įsilaužimo.

Jeigu persikėlėte gyventi į naują būstą ar išsinuomojote naujas biuro patalpas, spynų keitimas Klaipėdoje, ar kitame mieste, turėtų būti viena iš pirmųjų procedūrų. Tai užtikrins jūsų turto saugumą, juk nežinoma, kas buvo ankstesni savininkai ir ko iš jų galima tikėtis. Spynų keitimas garantuoja, kad nebus netikėtai užsukusių svečių.

Nusprendėte, kad jūsų būsto spynų keitimas jau būtina procedūra?

Renkantis durų spynas, nepamirškite, kad pagal pasipriešinimo ir įsilaužymų patikimumo klasifikaciją spynos skirstomos į keturias klases:

 • 1 klasė – spynos atidarymas trunka ne ilgiau kaip 2 minutes;
 • 2 klasė – spyna atidaroma per 5 minutes;
 • 3 klasė – užrakto atidarymo laikas ne mažiau kaip 15 minučių;
 • 4 klasė – atidarymo laikas trunka ilgiau nei 30 minučių.

Pagal tai galima nuspręsti, kokios spynos norite ar reikia. Kuo ilgiau užtrunka užrakto atidarymas, tuo sudėtingesnė užrakto spyna. Reikia nepamiršti ir to, kad svarbus ne tik spynų keitimas Klaipėdoje, ar kitame mieste, bet ir jų kiekis. Kelios spynos visada patikimiau, negu viena.

Dažniausiai pasitaikančios priežastys, kai būtinas spynų keitimas Klaipėdoje, ar kitame mieste:

 • Raktas užstringa spynoje;
 • Jeigu prarastas raktas bent vieno iš šeimos narių;
 • Jeigu spyna nusidėvėjusi;
 • Persikrausčius;
 • Pasenęs modelis.

Tai yra pagrindinės priežastys, kuomet spynų keitimas tiesiog būtinas. Tačiau yra ir daugiau jų, kiekvienoje situacijoje gali kilti tam tikros problemos, kai reikia skirtingų sprendimo variantų. Bet kokiu atveju, visada galima kreiptis į Spynų Meistrus, kurie yra pasiruošę padėti bet kuriuo paros metu, kiekvieną savaitės dieną Klaipėdoje, Garžduose, Kretingoje.