Kokią durų spyną pasirinkti?

2018 12 31

Atėjo laikas pasikeisti spyną? Neskubėkite ir priimkite tinkamą sprendimą. Juk sumontavus spyną, viskas ko norime – pamiršti apie jos egzistavimą. Prietaiso gedimas sukeltų išties daug nesklandumų, kad taip nenutiktų, vertėtų pasikonsultuoti su meistrais, bet jeigu manote, kad galite patys išsirinkti tinkamiausią variantą – susipažinkite su trumpu mūsų gidu: kokią durų spyną pasirinkti?

Spynų remontas

Spynų tipai ir jų remontas

Spynų remontas priklauso nuo konstrukcijos sudėtingumo: srieginės spynos reikalauja dvigubai daugiau laiko. Teikiant užsakymą visada patikslinkite informaciją apie duris, uždarymo mechanizmą ir rakto formą, kad meistrai galetų išanksto pasiruošti reikiamus instrumentus ir parinkti analogą, jeigu spyna yra sena, geriausia ją tiesiog pakeisti į naują. Spynų remontas Klaipėdoje, ir kituose miestuose, yra atsakingas procesas, reikalaujantis ne tik žinių, bet ir įgūdžių. Todėl spynų remontas turi būti atliekamas pagal spynų tipą. Kokie tie tipai ir kokią durų spyną pasirinkti jums?:

Kokia durų spyną pasirinkti?

Varžtinis – paprastas, atsparus nusidėvėjimui mechanizmas, kuris paprastai yra dedamas į išorines duris: vartų, garažų. Kai kada montuojamas ir į įėjimo duris su patobulintais užrakinimo mechanizmais. Kai norima atidaryti užstrigusį užraktą, galima naudoti pieštuką ar žirkles, tačiau jeigu sugedęs pats fiksatorius, tuomet spynų remontas neįmanomas. Sugedus tokioms spynoms, geriausia kviesti žmones, išmanančius šią sritį. Tai gi, specialistams patikėti spynų remontą – bus optimaliausias sprendimas.

Plokštinis – sudėtingesnis užrakinimo mechanizmas. Šios spynos raktai turi tam tikras įpjovas, kurios turi sutapti su svirtimis. Jei nesutampa derinys – spyna nebus atidaryta.  Kai yra atliekamas tokių spynų remontas, pagrindinis uždavinys tampa – korpuso arba svirčių pakeitimas, kartais spyruoklės ir liežuvėlių keitimas.

Cilindrinis – tokių spynų remontas gana lengvas. Norint tai padaryti, reikia išimti seną liežuvėlį ir įmontuoti naują.

Niekas nesitęsia amžinai, spynos taip pat turi tam tikrą gyvavimo trukmę. Tačiau situacijos, kai staiga sugenda visai nesenos spynos, kuomet reikalingas spynų remontas Klaipėdoje, ar kitame mieste, nėra neįprasta situacija. Tai gali nutikti dėl to, jog kažkas bandė įsilaužti, netinkamai ar neatsargiai atliko veiksmus, arba dėl temperatūros ir drėgmės pokyčių, gamybos defektų bei deformacijos. Todėl kreipkitės į Spynų Meistrus Klaipėdos apskrityje: Gargžduose, Klaipėdoje, Nidoje. Šiems specialistams spynų remontas – lengvas iššūkis, kurį atliks nepriekaištingai.

Metalinių durų spynų remontas Klaipėdoje ar kituose miestuose, atrodo kur kas sudėtingesnis procesas negu paprastų durų. Ir tai gali būti tiesa.

Greitos, avarinės atrakinimo paslaugos.

Jeigu sugedo spyna, svarbi kiekviena minutė. Aplinkybės būna skirtingos ir nuo meistrų operatyvumo priklauso Jūsų turto, svarbių dokumentų, brangios buitinės technikos, o kartais net ir gyvybės saugumas. Specialistai, kurie teikia tokias paslaugas, kaip spynų remontas, vertina žmonių laiką ir yra pasiruošę atlikti spynų remontą arba pakeisti visą spyną iš karto. Metalinių durų spynų remontas dažniausiai nelengva užduotis, nes tokiose duryse būna įmontuota daugiau apsaugų ir sudėtingesnės spynos. Todėl naudotis specialistų pagalba yra kur kas paprasčiau bei patikimiau. Jiems spynų remontas – kasdienis darbas.

Spynų remontas Klaipėdoje – palikite tai specialistams

Žinoma, visada galima bandyti savarankiškai atlikti spynų remontą ir bandyti pačiam aptvarkyti spyną. Tačiau bandydami sutaupyti, jog nereikėtų mokėti specialistams už paslaugas, nulemia tai, kad galima prarasti kur kas daugiau pinigų. Nepatyrusiose rankose net paprasti mechanizmai gali sulūžti, kas atveda prie papildomų išlaidų, o kartais ir iki visų durų keitimo. Todėl geriau patikėti apžiūrą ir remontą profesionalams, kurių dėka spynų remontas Klaipėdoje ar kitame mieste, bus atliktas operatyviai ir profesionaliai.

Durų spyna

Bendrovės, kurios teikia tokias paslaugas, kaip spynų remontas Klaipėdoje, ar kitame mieste, siūlo kvalifikuotą pagalbą remontuojant plastikinių, medinių, stiklinių, metalinių (tarp jų ir šarvuotų) durų spynas. Spynų meistrai vykdo operatyvų skirtingo sudėtingumo spynų remontą Klaipėdoje, o taip pat ir skubų spynų atidarymą.