Saugi ir kokybiška durų spyna – saugūs namai

2018 01 02

Papildomo saugumo durų spyna namams

Papildomo saugumo durų spyna – geresnė apsauga namams nuo vagių ir įsilaužimo. O kelios visiškai skirtingos (skirtingų konstrukcijų ar netgi skirtingų gamintojų) durų spynos suteikia dar didesnį saugumą namams. Vagis, norėdamas įsilaužti pro sustiprinto saugumo duris, šiuo atveju turės pragręžti kelias spynas, todėl užtruks gerokai ilgiau, negu turėdamas įveikti tik vieną užraktą arba du tokio paties tipo užraktus. Negana to, jeigu sugedo viena durų spyna – duris laikinai užrakinti galima likusiu antru užraktu, kol durų spyną sutaisys arba pakeis Spynų Meistras.

Durų spyna su papildoma apsaugine plokštele - Spynų Meistras Klaipėdoje

Spynų ir durų saugumo priedai

Pagrindinė durų spyna – tai spyna su rankena. Geriausia, kad pagrindinė durų spyna būtų plokštelinė, o papildoma spyna – cilindrinė. Cilindrinė šarvuotų durų spyna – patikima ir tvirta. Plokštelinės durų spynos – tvirtos, ir visai kitokios konstrukcijos negu cilindrinės spynos. Todėl šių užraktų kombinacija puikiai dera tarpusavyje, spynos papildo viena kitą. Dar patartina, kad abi durų spynos būtų su padidinto saugumo priedais. Padidinto saugumo durų užrakto priedai padidina tikimybę, kad įsilaužėlis nesugebės arba nespės įsibrauti į Jūsų namus.

Magnaninio arba grūdinto plieno spynos korpuso plokštelė papildomai sustiprina spynos saugumą ir labai pasunkina galimiems įsibrovėliams pragręžti spynos korpusą. Šiais laikais turėti papildomai neapsaugotą spyną laikoma gana neatsakingu bruožu. Būdą tokias spynas įveikti įsilaužėliai jau gerai įvaldę. Norint pragręžti tvirtą durų plokštelę įsibrovėliui užims gerokai daugiau laiko ir prireiks kur kas didesnės kantrybės. Be to, stiprus ir toli sklindantis garsas, pasigirstantis grąžtui susidūrus su tvirta durų spynos plokštele, bus tikra staigmena įsibrovėliams, sukels jiems pavojų būti išgirstiems kaimynų ar kitų aplinkinių, tad dažniausiai jie atsisakys tęsti savo pradėtą darbą ir paliks ramybėje Jūsų duris. Durų spynos korpuso plokštelės kaina nedidelė, kas dar labiau pateisina jos funkciją.

Kad būtų padidintas spynos saugumas, prie sudėtingesnio profilio spynos cilindrų ir sudėtingos konfigūracijos cilindrinės spynos raktų gali būti pridedama apsauginė kortelė. Ji saugo nuo nelegalių raktų kopijų gamybos. Neturint šios apsauginės kortelės (įskaitant ir patį buto šeimininką), rakto kopijos niekas neužsakys, nes tai techniškai neįmanoma atlikti.

saugi ir kokybiška durų spyna padidintai namų apsaugai - Spynų Meistras Klaipėdoje

Spynų remontas, taisymas, montavimas ir keitimas Klaipėdoje ir Klaipėdos apskrityje

Ne visus mūsų būsto patiriamus išorinius poveikiui galime įtakoti patys. Ne viską galime ir pakeisti (netikėtas gaisras, įsilaužėliai, sprogęs vandentiekis ar dujos…). Todėl net ir sustiprinto papildomo saugmo spyna ne visada apsaugos. Tačiau kai atsiranda mažesnės ar didesnės durų spynų problemos, nuo Jūsų pačių priklausys, kaip elgsitės. Galima delsti ir didinti problemą. O galima imti ir į namus išsikviesti Spynų Meistrą, kuris sutaisys arba pakeis Jūsų durų spyną.