Kodėl verta patikėti automobilio spynos remontą meistrui

2018 03 02

Automobilis – patikimas mūsų bičiulis, be kurio nebeįsivaizduojame gyvenimo. Automobiliu vykstame į darbą, važiuojame į parduotuvę. Malonu, kai automobilis veikia sklandžiai ir galime mėgautis jo teikiamais privalumais. Tačiau nesame apsaugoti nuo įvairių gedimų ar nesklandumų. Viena tokių problemų – neatsirakinanti automobilio durų spynelė ar neveikianti užvedimo spyna. Šis gedimas iš pirmo žvilgsnio neatrodo rimtas, tačiau gali sugadinti nuotaiką visai dienai.

Automobilinių spynelių remontas Klaipėdoje Spynų Meistras

Pagrindinės problemos, susijusios su automobilio spyna:

 • dėl nusidėvėjimo ar kitų priežasčių užstrigusi durelių spynelė;
 • pamestas arba nulūžęs automobilio raktas;
 • neveikianti užvedimo spynelė;
 • po įsilaužimo nebefunkcionuojanti durų spyna.

Dėl šių automobilio problemų gali kilti daug rūpesčių. Jeigu negalite patekti į automobilį, jame gali būti likę svarbūs daiktai ar net užstrigę keleiviai. Jei durelės neužsirakina, negalite palikti automobilio, apsaugoti jo nuo vagių. Jei automobilis neužsiveda, laiku nespėsite į darbą. Problemą galima mėginti išspręsti savo jėgomis, tačiau taupant laiką būtų geriausia kreiptis į profesionalus.

Automobilio spynos remontas – kodėl, esant jo poreikiui, verta kreiptis į Spynų Meistrą:

 • Greitas problemos identifikavimas. Spynų meistras greitai nustatys, kokia priežastis lėmė susiklosčiusią situaciją, operatyviai pasiūlys sprendimus. Galbūt jūsų transporto priemonę reikia atrakinti avariniu būdu, o gal spyna tik užšalo. Jei automobilis neužsiveda, galimas daiktas, jog kalta ne spyna, o akumuliatorius ir pan.
 • Paslaugų kokybė. Automobilių spynų meistras kasdien susiduria su įvairiomis spynomis, tad turi sukaupęs problemai spręsti reikalingas žinias. Taip pat turėdamas patirties automobilinių raktų gamyboje, gali pakonsultuoti apie automobilio saugumą, pagaminti naują raktą.
 • Greitas problemos sprendimas. Kartais problemą galime išspręsti ir patys, tačiau neturėdami reikalingų įrankių, o dar dažniau – laiko, verčiau patikėkime remontą profesionalams. Meistras minimaliomis laiko sąnaudomis suremontuos spyną ar pakeis ją nauja.
 • Pagalba visą parą. Spynų meistrai dirba visą parą, tad, jei patekote į nemalonią padėtį, jūsų automobilio spyna bus pasirūpinta net ir vėlyvą naktį. Tokiu metu patys galime būti pavargę po dienos darbų, tad natūralu, kad esame linkę kreiptis pagalbos į profesionalus.

Žiemos laikotarpiu dažnai susiduriame su užšalusios spynos problema. Jei negalite atrakinti durų, visada galima kreiptis į meistrą. Arba galima išmėginti keletą būdų ir patiems.

Kaip elgtis užšalus automobilio durų spynelei:

 • Nepanikuokite;
 • Pamėginkite atrakinti kitas dureles;
 • Papurkškite specialaus skysčio spynoms atitirpinti;
 • Pašildykite raktą;
 • Pašildykite pačią spynelę.

Jei negalite patekti į automobilį dėl užšalusios spynos, turėkite omenyje, kad turite su spyna elgtis atsargai, kad dar labiau jos nepažeistumėte. Jei stinga laiko ar žinių, verčiau kreiptis į spynų meistrą, kuris atrakino ne vieną tokią spyną.

Jei nepavyksta išspręsti problemos savo pastangomis, jūsų automobilio spyna pasirūpinsime mes. Spynumeistras.lt – automobilių spynų remontas bei avarinis atrakinimas Klaipėdoje.