Geriausi patarimai kaip atrakinti mašiną

2018 12 05

Mašinos atrakinimas Klaipėda

Mašinos atrakinimas Klaipėdoje, ar kitame mieste, yra gana aktualus klausimas daugeliui vairuotojų. Daugumai, bent kartą gyvenime tenka susidurti su tokia problema, kai tenka ieškoti kas atidarytų transporto priemonės duris.

Būna situacijų, kai užrakintame automobilyje lieka transporto priemonės raktai. Tokiai atvejais, stiklo sudaužymas, gali būti radikalus sprendimas. Be to, toks būdas turi ir trūkumų. Pirmiausia, tai yra didelės išlaidos naujo stiklo pirkimui ir montavimui. Antra, mašinos eksploatavimas be stiklo, ypač žiemą, bus nemalonus. Todėl automobilių savininkai domisi atsakymu į klausimą, kaip galima atrakinti mašiną be raktų ir nepažeidžiant pačios transporto priemonės.

Mašinos atrakinimas Klaipėdoje be raktų

Tiesą sakant, yra daug būdų, kuriais galimas mašinos atrakinimas be raktų. Norint tai padaryti, reikia turėti tam tikrus įrankius, atsižvelgiant į automobilio markę, taip pat į užrakto modelį. Apskritai, daugumos mašinų mechanizmai yra beveik identiški, išskyrus keletą niuansų. Todėl daugelis metodų tinka visoms transporto priemonėms. Mašinos atrakinimo idėjos:

  • Turbūt pats paprasčiausias ir geriausias būdas, tai paskambinti artimiesiems ir paprašyti, kad atvežtų atsarginį raktą iš namų. Toks mašinos atrakinimas yra geriausias būdas, jeigu turite atsarginius transporto priemonės raktus.
  • Jeigu atsarginių raktų neturite, o norite, kad automobilis būtų atidarytas nepažeidžiant jo, galima kreiptis į specialistus, kurie teikia tokias paslaugas kaip mašinos atrakinimas Klaipėdoje, ar kitame mieste. Meistrai, turi ilgametę patirtį, žinių ir įgūdžių, todėl mašinos atrakinimas jiems yra įprastas darbas.
  • Kas turi senų modelių automobilius, mašiną gali atidaryti prieš tai ištraukiant langą. Po to, jį tereikia atsargiai įdėti atgal į vietą.
  • Kai automobilio akumuliatorius turi centrinį užraktą ir jis išsikrauna – mašinos atrakinimas tampa problema. Ypač žiemą, kai viskas užšąla. Tokiais atvejais transporto priemononę padės atidaryti antras akumuliatorius. Ką reikia daryti? Pirmiausia, sujungiamas akumuliatoriaus minusas su pagrindu (baze), o akumuliatoriaus pliusą su starteriu. Tuomet antras asmuo turėtų atverti duris su fokusavimo mygtuku. Žinoma, toks mašinos atrakinimas yra rečiau naudojamas, tačiau išbandyti tikrai verta.
  • Mašinos atrakinimas galimas ir su viela ar kitu panašiu įrankiu. Pirmiausia nuo lango apačios nuimama guma, tuomet į tą tarpa įkišama viela. Metodo esmė yra patraukti durų mechanizmą ir pakelti jį traukiant viela.

Ką daryti, kad kuo rečiau pakliūti į nemalonias situacijas?

Transporto priemonės savininkas, palikęs automobilio raktus – tai nėra vienetinis atvejis. Štai kodėl patyrę specialistai yra pasirengę patarti, kad nereikėtų likti šalia užrakintos mašinos be raktų:

  • Norint išvengti nemalonių situacijų su užrakinta transporto priemone, galima pasidaryti automobilio rakto dublikatą. Jį reikėtų nuolatos su savimi nešiotis kaip pakabuką ar piniginėje.
  • Žiemos metu geriau automobilį automatiškai uždaryti centrinio užrakto pagalba.
  • Visų svarbiausia, raktus visada pasidėti į saugią ir net tą pačią vietą. O išlipant iš automobilio niekada nepamiršti raktų jame. Geriau turėti su savimi.

Mašinos atrakinimas Klaipėdoje, ar kitame mieste – tikrai svarbus ir aktualus klausimas daugeliui vairuotojų. Todėl visų svarbiausia, elgtis kiek įmanoma atsakingiau ir saugiau, kad kuo mažiau pasitaikytų tokių nelaimių. O jeigu ištiko problema, visada galima kreiptis į Spynų Meistro specialistus, kurie teikia tokią paslaugą kaip mašinos atrakinimas visoje Klaipėdos apskrityje: Kretingoje, Garžduose ir kt.