Ką daryti užsikirtus namų durų spynai?

2018 02 03

Namų durų spynos užsikirtimas yra viena iš tų nelaimių, kuriai atsitikus galvoje staiga kyla klausimas, o ką dabar daryti, užsikirtus namų durų spynai? Arba kitas: ar tai atsitiko iš tikrųjų, į kokią beviltišką situaciją aš papuoliau, kaip dabar patekti į savo namus? Kad ir kaip į tokią situaciją papuolus būtų apmaudu ir pikta, reikia nenuleisti rankų ir nedelsiant imtis spręsti šią problemą.

Užsikirtus durų spynai ir norint atidaryti duris galimi du variantai. Pirmas jų, tai išlaužti duris pačiam. Antras – susisiekti su durų meistru bei jo paprašyti pagalbos atrakinant duris. Pirmas variantas skamba drastiškai, kelia šypsnį ir yra žavintis. Tačiau praktiškai šį variantą vargu ar kas pasirinks, nes taip atidarytas duris uždaryti tikrai nebeišeis – teks remontuoti, o gal net sulaužytas duris ir staktą reikės pakeisti naujomis.

Užsikirtus durims tikrai neverta jų plėšti lauk. Paprasčiausia, greičiausia ir pigiausia yra pagalbon pasikviesti spynų meistrą. Kadangi šiandien visi brangina laiką, o durų spynos užsikirtimas yra nenumatyta gaišatis, tą puikiai suprasdamas mūsų spynų meistras į įvykio vietą atvyksta nepaprastai greitai. Taip pat, jis būdamas savo srityje labai prityręs, duris atrakina akimirksniu. Atrakintų durų spyną, jūsų pageidavimu, gali pasiimti remontui arba įstatyti naują.

Labai dažnai durų atidaryti Klaipėdoje negalime dėl labai paprastos priežasties – pametėme raktą ir apie šį faktą sužinojome, tik tuomet, kai iš kišenės norėjome jį išsiimti tam, kad atidarytumėm duris. Kad tokia situacija nenutiktų, daugelis pataria turėti atsarginį raktą, tačiau dažniausiai, kaip taisyklė, atsarginis raktas lieka už užrakintų durų. Juk dviejų raktų vienu metu nesinešiosi, be to, visada yra galimybė juos abu vienu metu pamesti. Tokiu atveju duris atidaryti Klaipėdoje jums padės tik mūsų meistras.

Pripažinkim, užsikirtus durų spynai ar nulūžus joje raktui daugelis iš mūsų nepajėgs pats atidaryti durų. Geriau šį reikalą palikti profesionalams. Mūsų durų spynų meistrai žino, ką daro, užsikirtusias duris tikrai atidaro, o sugedusias spynas suremontuoja. Nepatartina užsikirtus durims spyną bandyti atrakinti pačiam į ją kišant įvairius smulkius daiktus ir tam nepritaikytus įrankius. Taip spyną ar net pačias duris galima tik dar labiau sugadinti ir pažeisti nepataisomai. Blogiausia, kas gali atsitikti, yra tai, kad po to spynos visai nebepavyks atrakinti. Meistras durims atidaryti sugaiš daug laiko, o jūs tuo būsit nepatenkinti.

užsikirto durų spyna - spynų meistras Klaipėdoje visą parą

Mūsų meistrai duris avariniu būdų atidaro visoje Klaipėdoje. Jie yra savo srities specialistai, turi sukaupę didelę spynų mechanizmų atrakinimo ir remonto patirtį, ją nuolat plečia susipažindami su naujausiais spynų mechanizmais. Į įvykio vietą atvyksta operatyviai. Yra aprūpinti naujausiais durims atrakinti skirtais įrankiais, yra malonūs ir paslaugūs. Mes siūlome kokybiškas durų atrakinimo paslaugas visoje Klaipėdoje už priimtiną kainą.