Ką daryti sugedus automobilio spynelei

2018 03 17

Kiekvienas žmogaus sukurtas mechanizmas turi tendenciją sugesti. Ne išimtis yra ir automobilio durų ar užvedimo spynelė. Tad dažnai kyla klausimas – ką daryti sugedus automobilio spynelei? Kone dažniausiai pasitaikantis automobilio durų spynelės gedimas yra jos susidėvėjimas dėl netinkamos priežiūros, kai ji laiku nebuvo sutepta su alyva, užrūdijo, o per šalčius net užšalo. Bet kaip ir kiekvienas mechanizmas gali būti sukurtas, taip ir sugedęs jis gali būti sutvarkytas. Mes specializuojamės avariniame automobilių atrakinime, dirbame visoje Klaipėdoje.

ką daryti sugedus automobilio spynelei - kviesti Spynų Meistrą

Užsikirto automobilio spyna. Ką daryti?

Jei bandant Klaipėdoje atrakinti užsikirtusią automobilio durų spynelę raktas kišasi sunkiai arba visai nesikiša, o sukant jį girdisi neįprastas ir nemalonus garsas, taip pat sukasi sunkiai arba, atvirkščiai – lengvai prasisukinėja, greičiausiai spynelė bus sugedusi. Daugelis iš mūsų atsidūrę tokioj situacijoj patys bandome susiremontuoti užsikirtusią automobilio spynelę. Jei raktas nesikiša, grūdame jį kiek tik išeina, jei ji užšalusi ir nesisuka, sukame iš jėgos tol, kol raktas nulinksta arba visai nulūžta, pilame verdantį vandenį, pripurškiame po ranka pasitaikiusių sutepėjų, tirpiklių ir panašių priemonių.

Kadangi šiandien dažnas mūsų vairuojame didelę vertę turinčius automobilius, turime juos tausoti. Jei, keliskart pabandžius Klaipėdoje atrakinti mašiną, to padaryti nepavyksta, patariame patiems nebandyti remontuoti užsikirtusios spynelės. Ypatingai patariame – negrūsti per prievartą rakto, kad nesulaužytumėt spynelės elementų ir nesukti per prievartą raktelio, kad jo nesulankstytumėt, neišmaltumėt spynelės širdutės arba dar blogiau, kad jis po to neįstrigtų širdutėje. Geriau nedelskite ir pagalbon pasikvieskite mūsų spynų meistrus. Mes suprantame, kad durelių neatidarymas yra nenumatyta gaišatis, todėl reaguojame operatyviai, o sukaupta patirtis atvykus į įvykio vietą leidžia mums dirbti greitai ir užtikrintai. Užsikirtusias mašinų spyneles visada suremontuojame.

Dažnai automobilių spyneles sugadina ir ilgapirščiai norėdami pasisavinti automobilio viduje esančius daiktus. Tai itin nemalonus dalykas. Labiausiai apmaudu būna ne tiek dėl pavogtų daiktų, kiek dėl padarytos žalos automobiliui. Kenkėjai nesaugodami jūsų turto praktiškai nepataisomai sugadina spyneles, tai darydami subraižo kėbulą, galiausiai pasisavina, ne tai, kas jiems priklauso. Kad ir kaip nepataisomai atrodytų sugadinta automobilio spynelė, mes visais atvejais ją sutvarkysime, patys išsiimsime, patys atgal įstatysime. Netrukus galėsite toliau važinėti automobiliu bei saugiai jį užrakinus palikti kieme.

Pakankamai dažnai sugenda ir automobilių užvedimo spynelės. Kai kurie automobiliai net turi net tokią „ligą“ – ateina diena, kai turi ji užsikirsti ir tiek. Jei įkišus raktelį į užvedimo spynelę jis nepasisuka, žinokit, kad spynelė sugedo. Užvedimo spynelės taisyti patiems nepatariame, tai sudėtingas mechanizmas. Geriau tai palikti spynų meistrams. Atsitikus šiai nelaimei, automobilio niekur netempkite, susisiekite su mumis. Mūsų spynų meistrai operatyviai atvyksta į vietą, užvedimo spyneles išsiima, sutvarko ir įstato atgal kelių valandų bėgyje.

Automobilių durų ir užvedimo spynelių gedimas dažnas reiškinys ir nuo to nepabėgsi, bet turint spynų meistrų kontaktus, ši problema nebaisi. Teikiame aukštos kokybės paslaugas, darbus atliekame greitai, automobilius atidarome ir užvedame visoje Klaipėdoje.