Ką daryti nulaužus ar pametus raktus?

2018 11 29

durų atrakinimas Klaipėda

Durų atrakinimas Klaipėdoje, žinoma, ir kituose miestuose, turėtų būti aktualus klausimas kiekvienam. Juk niekada negali žinoti, kada užklups bėda. Pamesti namų raktai ar sugadinta durų spyna gali sukelti tikrai daug problemų, ypač tada, kai daugiau niekas neturi atsarginio rakto. Ką tokiu atveju daryti? Anksčiau, durų atrakinimas buvo paprastesnis. Šiais laikais, kai daugelis turi įsidėję šarvuotas duris, išlaužti ar atidaryti jas tikrai sudėtinga. Tai gi, durų atrakinimas Klaipėdoje, ar kituose miestuose, dabar yra žymiai sudėtingesnis, tačiau ne ką mažiau aktualus klausimas.

 

Durų atrakinimas Klaipėdoje, kai pamestas raktas

duru atrak. klaipeda

Visai nepavydėtina situacija, kai stovi prie namų durų, ieškai rakto ir staiga supranti, kad jo nebėra. Ką tokiu atveju daryti? Kaip atrakinti duris, be rakto?

  • Pirmiausia, durų atrakinimas galimas su smeigtuku, žiogeliu ar panašiu įrankiu, jeigu tokį turite. Toks įrankis gali užsukti užrakto mechanizmą ir atidaryti duris. Žinoma, tai nėra veiksminga visoms durims. Šis metodas tinka tik paprastų, tradicinių spynų atidarymui. Kita problema tai, kad ne kiekvienam, toks durų atrakinimas yra priimtinas. Paprasčiausiai dėl to, jog ne visi supranta, kaip dirba spynos mechanizmo atidarymas, kaip pasukti ar pakreipti smeigtuką ir pan.
  • Kitas galimas spynos atrakinimas be raktų, tai skylės gręžimas virš spynos. Toks būdas tinka spynoms su cilindro mechanizmu kryžminiu pavidalu. Tuomet tereikės pasukti cilindrą ir bus galima lengvai atidaryti duris, nesulaužius jų. Jeigu spynos užrakinime yra liežuvėlis, durų atrakinimas bus nesudėtingas pasinaudojus plonu įrankiu arba, pvz., plastikine nuolaidų kortele. Tuomet reikės spausti liežuvėlį šiuo įrankiu.
  • Jeigu durų konstrukcija silpna, spyna gali būti išardoma arba sulaužoma plaktuku. Su plaktuku ar kitu sunkiu daiktu, galima išmušti durų spynos cilindrą. Toks durų atrakinimo metodas gana paprastas, tačiau, po to reikės iš karto susitvarkyti duris.
  • Durų atrakinimas galimas ir su visrakčiu. Tai turbūt vienas paprasčiausių, saugiausių durų atrakinimo būdų, bet tokį daiktą tikrai ne kiekvienas turi ir juo labiau nesinešioja su savimi.

Tačiau ką daryti, jeigu nei vienas iš šių būdų netinka? Koks durų atrakinimo būdas tada turėtų būti? Tenka pripažinti, kad pats geriausias durų atrakinimas Klaipėdoje ar kituose miestuose, tai tiesiog kreiptis į šios srities specialistus. Jie gali švelniai atidaryti duris be rakto, o jums nereikės sukti galvos iš kur gauti įrankius ir bandyti atidaryti pačiam. Garantuotai, jums reikės įdėti ne tik daug pastangų, bet ir laiko. O ar galutinis rezultatas bus teigiamas, tikimybė maža.

 

Durų atrakinimas Klaipėdoje, kai nulūžta raktas

 

Situacija, kai asmuo, rakindamas duris nulaužia raktą, nėra neįprasta. Nors tai yra nemaloni situacija, bet tikrai išsprendžiama. Tokiu atveju, reikėtų pašalinti sulūžusį raktą iš spynos. Galima pabandyti jį ištraukti, pvz., su replėmis. Toliau, durų atrakinimui galima naudoti vieną iš aukščiau siūlytų patarimų. Bet patikimiausias ir efektyviausias būdas yra kreiptis į spynų specialistus. Su jų pagalba durų atrakinimas bus lengva užduotis. Beto, jeigu reikėtų, meistras gali pakeisti spyną arba ją suremontuoti.

Visada, geriausia yra kreiptis į specialistus. Jų darbas visą parą – spręsti tokias problemas, todėl jie tai daro profesionaliai ir greitai. Niekada nedvejokite ir kreipkitės į Spynų Meistrus Klaipėdos apskrityje: Kretingoje, Neringoje, Nidoje, taip išvengsite daugiau problemų. Jeigu neturite žinių, kas yra durų atrakinimas, galite visai sugadinti spyną, kuomet net meistrui bus sunku sutvarkyti.