Spynų remontas Klaipėda ir spynų tipai

2018 12 31

Metalinių durų spynų remontas Klaipėda ar kituose miestuose, atrodo kur kas sudėtingesnis procesas negu paprastų durų. Ir tai gali būti tiesa.

Spynų remontas Klaipėda

Jeigu sugedo spyna, svarbi kiekviena minutė. Aplinkybės būna skirtingos ir nuo meistrų operatyvumo priklauso Jūsų turto, svarbių dokumentų, brangios buitinės technikos, o kartais net ir gyvybės saugumas. Specialistai, kurie teikia tokias paslaugas, kaip spynų remontas Klaipėda, ar kiti miestai, vertina žmonių laiką ir yra pasiruošę atlikti spynų remontą arba pakeisti visą spyną iš karto. Metalinių durų spynų remontas Klaipėda, ar kitas miestas, dažniausiai nelengva užduotis, nes tokiose duryse būna įmontuota daugiau apsaugų ir sudėtingesnės spynos. Todėl naudotis specialistų pagalba yra kur kas paprasčiau bei patikimiau. Jiems spynų remontas Klaipėda ir kiti miestai, kasdienis darbas.

Spynos remontą patikėkite specialistams

Žinoma, visada galima bandyti savarankiškai atlikti spynų remontą ir bandyti pačiam aptvarkyti spyną. Tačiau bandydami sutaupyti, jog nereikėtų mokėti specialistams už paslaugas, atsiranda galimybė prarasti kur kas daugiau pinigų. Nepatyrusiose rankose net paprasti mechanizmai gali sulūžti, kas atveda prie papildomų išlaidų, o kartais ir iki visų durų keitimo. Todėl geriau patikėti apžiūrą ir remontą profesionalams, kurių dėka spynų remontas Klaipėda ar kitas miestas, bus atliktas operatyviai ir profesionaliai.

Spynų remontas Klaipėdoje

Kompanijos, kurios teikia tokias paslaugas, kaip spynų remontas Klaipėda, ar kitas miestas, siūlo kvalifikuotą pagalbą remontuojant plastikinių, medinių, stiklinių, metalinių (tarp jų ir šarvuotų) durų spynas. Spynų meistrai vykdo operatyvų skirtingo sudėtingumo spynų remontą Klaipėda, o taip pat ir skubų spynų atidarymą.

 

Spynų tipai ir jų tinkamumas remontui

 

Spynų remonto eiga priklauso nuo konstrukcijos sudėtingumo: srieginės spynos reikalauja dvigubai daugiau laiko. Teikiant užsakymą visada patikslinkite informaciją apie duris, uždarymo mechanizmą ir rakto formą, kad meistrai galetų išanksto pasiruošti reikiamus instrumentus ir parinkti analogą, jeigu spyna yra sena, geriausia ją tiesiog pakeisti į naują. Spynų remontas Klaipėda, ir kiti miestai, yra atsakingas procesas, reikalaujantis ne tik žinių, bet ir įgūdžių. Todėl spynų remontas turi būti atliekamas pagal spynų tipą:

Varžtinis – paprastas, atsparus nusidėvėjimui mechanizmas, kuris paprastai yra dedamas į išorines duris: vartų, garažų. Kai kada montuojamas ir į įėjimo duris su patobulintais užrakinimo mechanizmais. Kai norima atidaryti užstrigusį užraktą, galima naudoti pieštuką ar žirkles, tačiau jeigu sugedęs pats fiksatorius, tuomet spynų remontas neįmanomas. Sugedus tokioms spynoms, geriausia kviesti žmones, išmanančius šią sritį. Specialistų atliktas spynų remontas Klaipėda, tikėtina, jog bus optimaliausias sprendimas.

Plokštinis – sudėtingesnis užrakinimo mechanizmas. Šios spynos raktai turi tam tikras įpjovas, kurios turi sutapti su svirtimis. Jei nesutampa derinys – spyna nebus atidaryta.  Kai yra atliekamas tokių spynų remontas Klaipėda, pagrindinis uždavinys tampa – korpuso arba svirčių pakeitimas, kartais spyruoklės ir liežuvėlių keitimas.

Cilindrinis – tokių spynų remontas gana lengvas. Norint tai padaryti, reikia išimti seną liežuvėlį ir įmontuoti naują.

Niekas nesitęsia amžinai, spynos taip pat turi tam tikrą gyvavimo trukmę. Tačiau situacijos, kai staiga sugenda visai nesenos spynos, kuomet reikalingas spynų remontas Klaipėda, ar kitas miestas, nėra neįprasta. Tai gali nutikti dėl to, jog kažkas bandė įsilaužti, netinkamai ar neatsargiai atliko veiksmus, arba dėl temperatūros ir drėgmės pokyčių, gamybos defektų bei deformacijos. Todėl kreipkitės į Spynų Meistrus Klaipėdos apskrityje: Gargžduose, Klaipėdoje, Nidoje.